Lesrooster

Lesrooster

LESROOSTER Seizoen 2022/2023 
 
maandag Brede School SOM      
turnen 15.30 - 17.30 uur Turnen onderbouw 2015-2016   Tessa   
turnen 15.30 - 18.30 uur Turnen onderbouw 2013-2014   Angelique   
turnen 15.30 - 18.30 uur Turnen onderbouw 2011-2012   Ria  
turnen 15.30 - 18.30 uur Turnen onderbouw 4e divisie      
springen 18.30 - 20.00 uur Springen Junior / Senior A/B Lijn   Ria  
free-run 19.00 - 20.00 uur Freerunning 1   Mark  
free-run 20.00 - 21.00 uur Freerunning 2   Mark  
free-run 21.00 - 22.00 uur Freerunning 3   Mark  
dinsdag Brede School SOM    
work-out 08.45 - 09.45 uur Workout   Ria  
work-out 09.45 - 10.45 uur Workout 50+   Ria  
turnen 15.30 - 18.30 uur Turnen onderbouw 2013-2014   Ria, Angelique  
turnen 15.30 - 19.00 uur Turnen onderbouw 2011-2012   Ria, Angelique  
turnen 16.30 - 20.00 uur Turnen bovenbouw 2010 en ouder   Ria, Angelique, Esmee  
steps  20.00 - 21.00 uur Steps   Ria  
woensdag Brede School SOM    
gym 14.30 - 15.30 uur Gym groep 1/2   Kelly  
gym  15.30 - 16.30 uur Gym groep 3/4    Kelly  
gym 16.30 - 17.30 uur Gym groep 5 t/m 8   Kelly  
springen  17.30-18.30 uur  jumpers 1    Kelly   
springen 18.30-19.30 uur  jumpers 2    Kelly  
turnen 17.30 - 20.30 uur Turnen bovenbouw 2009 en ouder   Manon   
turnen  17.30 - 20.30 uur Turnen bovenbouw 4e divisie   Manon  
donderdag Brede School SOM    
springen 16.00 - 17.30 uur Springen jeugd/junior   Ria  
springen 17.30 - 19.00 uur Springen Senioren   Ria  
work-out  19.00 - 20.00 uur Workout   Ria  
vrijdag   Dalen de Spinde       
Dansen 19.45 - 21.00 uur Energized 12+   Charell  
vrijdag Brede School SOM    
Work-out  08.45 - 09.45 uur Workout   Ria  
Gym  10.00 - 11.00 uur Ouder & kind gym   Kelly  
turnen  14.30 - 16.00 uur Turnen Guppy's   Tessa   
Dansen  16.00 - 17.00 uur  Moving Fire (8-11jaar)   Charell   
Turnen  15.30 - 19.00 uur Turnen bovenbouw 2009 en ouder   Ria,Yvar, Manon   
Springen  18.00 - 19.30 uur Springen senioren   Ria  
Dansen  19.30 - 21.00 uur Showdance Power Dance Squad   Ria  
zaterdag Brede School SOM      
turnen 09.00 - 11.00 uur Turnen onderbouw 2014-2015   Tessa, Manon   
turnen  09.00 - 12.00 uur Turnen onderbouw 2012-2013   Tessa, Manon   
turnen  0.900 - 12.00 uur Turnen onderbouw 2010-2011   Tessa, Manon   
turnen  11.30 - 14.00 uur Turnen onderbouw 4e divsie   Kelly, Tessa, Manon   
turnen  11.30 - 14.00 uur Turnen bovenbouw 4e divisie   Tessa, Manon   
turnen 14.15 - 15.45 uur  Recreatie Turnen    Tessa   


In de gymzaal zullen verschillende lessen tegelijkertijd plaatsvinden.
Onder voorbehoud van typefouten en/of onverwachte wijzigingen.

Onder voorbehoud van samenvoegen van groepen als gevolg van onderbezetting.

 

Locatie Brede School SOM:
Jan van Scorelstraat 1
7741 XM  Coevorden

 

Locatie Dalen de Spinde:
Wettringerlaan 1
7751 GV Dalen