Lesrooster

Lesrooster

LESROOSTER VANAF 19 MEI 2021
 
maandag Brede School SOM    
15.30 - 17.30 uur Turnen jong talent + pre-instap Merlin  
  15.30 - 18.00 uur Turnen onderbouw instap Tessa of Merlin  
15.30 - 19.00 uur Turnen onderbouw
pupillen en jeugd
Ria (tot 18.00 uur), Angelique, Tessa  
18.00 - 19.30 uur Springen junioren/senioren A/B lijn Ria  
  19.00 - 20.00 uur Freerunning Chris, Mark  
20.00 - 21.00 uur Freerunning Chris, Mark  
21.00 - 22.00 uur Freerunning Mark  
dinsdag Brede School SOM  
08.45 - 09.45 uur Workout Ria Buiten, bij slecht weer in 2-tallen in de zaal 
09.45 - 10.45 uur Workout 50+ Ria Buiten, bij slecht weer in 2-tallen in de zaal
15.30 - 19.00 uur Turnen onder-, tussen- en bovenbouw
1e,2e,3e divisie
Angelique, Ria, Kelly, Esmee  
  19.00 - 20.00 uur PDS Ria Bij slecht weer in de loods
20.00 - 21.00 uur Steps Ria Bij slecht weer in de loods
woensdag Brede School SOM  
14.30 - 15.30 uur Gym groep 3/4 Kelly  
  15.30 - 16.30 uur Gym groep 1/2   Kelly  
15.30 - 16.30 uur Jumpers 1 Danique  
16.30 - 17.30 uur Gym groep 5 t/m 8 Kelly  
  16.30 - 17.30 uur Jumpers 2 Danique  
  17.30 - 19.00 uur Springen C-lijn + Jeugd Danique  
  17.30 - 20.30 uur Turnen tussen- en bovenbouw Manon, Kelly, Esther of Angelique  
woensdag TALENS    
  18.30 - 19.30 uur Streetdance Energized 12+ jaar Charell  
  19.30 - 20.30 uur Hiphop 15+ Charell  
donderdag Brede School SOM  
  16.00 - 17.00 uur Springen Jeugd    
17.00 - 19.00 uur Springen Junioren/senioren A/B lijn Ria  
19.00 - 20.00 uur Work-out Ria  
  20.00 - 21.00 uur streetdance dames Diva's Ria  
donderdag  TALENS  
17.30 - 18.30 uur KidzzzDance Charell  
  19.00 - 20.30 uur Energized 12+ jaar Charell  
vrijdag Brede School SOM  
08.45 - 09.45 uur Workout Ria  
09.45 - 10.45 uur Ouder & kind gym Ria  
14.30 - 16.00 uur Turnen jong talent, pre-instap
Onderbouw instap
Manon, Merlin  
15.30 - 17.30 uur Turnen onderbouw 4e divisie Kelly, Manon  
15.30 - 19.00 uur Turnen tussen- en bovenbouw
1e, 2e en 3e divisie
Ria, Kelly  
17.30 - 19.30 uur Turnen bovenbouw 4e divisie Manon, Tessa  
  18.00 - 19.30 uur Springselectie senioren mix Ria  
19.30 - 21.00 uur Showdance Power Dance Squad Ria  
zaterdag Brede School SOM    
  09.00 - 11.00 uur Turnen onderbouw instap Kelly, Manon  
  09.00 - 12.00 uur Turnen onder- en tussenbouw
1e, 2e, 3e divisie
Angelique of Tessa  
  11.30 - 14.00 uur Turnen 4e divsie Manon, Kelly, Tessa  


In de gymzaal zullen verschillende lessen tegelijkertijd plaatsvinden.
Onder voorbehoud van typefouten en/of onverwachte wijzigingen.

Onder voorbehoud van samenvoegen van groepen als gevolg van onderbezetting.

 

Locatie Brede School SOM:
Jan van Scorelstraat 1
7741 XM  Coevorden

 

Locatie Talens:
Sallandsestraat 51
7741 HN  Coevorden