Lesrooster

Lesrooster

 
maandag Brede School SOM
15.30 - 17.30 uur Turnen jong talent + pre-instap Merlin
  15.30 - 18.00 uur Turnen onderbouw instap Tessa of Merlin
15.30 - 19.00 uur Turnen onderbouw
pupillen en jeugd
Ria (tot 18.00 uur), Angelique, Tessa
18.00 - 19.30 uur Springen junioren/senioren A/B lijn Ria
  19.00 - 20.00 uur Freerunning Chris, Mark
20.00 - 21.00 uur Freerunning Chris, Mark
21.00 - 22.00 uur Freerunning Mark
dinsdag Brede School SOM
08.45 - 09.45 uur Workout Ria
09.45 - 10.45 uur Workout 50+ Ria
15.30 - 19.00 uur Turnen onder-, tussen- en bovenbouw
1e,2e,3e divisie
Angelique, Ria, Kelly, Esmee
  19.00 - 20.00 uur Showdance Enjoy Ria
20.00 - 21.00 uur Steps Ria
woensdag Brede School SOM
14.30 - 15.30 uur Gym groep 3/4 Kelly
  15.30 - 16.30 uur Gym groep 1/2   Kelly
15.30 - 16.30 uur Jumpers 1 Danique
16.30 - 17.30 uur Gym groep 5 t/m 8 Kelly
  16.30 - 17.30 uur Jumpers 2 Danique
  17.30 - 19.00 uur Springen C-lijn + Jeugd Danique
  17.30 - 20.30 uur Turnen tussen- en bovenbouw Manon, Kelly, Esther of Angelique
woensdag TALENS  
  18.30 - 19.30 uur Streetdance Energized 12+ jaar Charell
donderdag Brede School SOM
17.00 - 19.00 uur Springen Junioren/senioren A/B lijn Ria
19.00 - 20.00 uur Work-out Ria
  20.00 - 21.00 uur streetdance dames Diva's Ria
donderdag  TALENS
17.30 - 18.30 uur KidzzzDance Charell
  19.00 - 20.30 uur Energized 12+ jaar Charell
vrijdag Brede School SOM
08.45 - 09.45 uur Workout Ria
09.45 - 10.45 uur Ouder & kind gym Ria
14.30 - 16.00 uur Turnen jong talent, pre-instap
Onderbouw instap
Manon, Merlin
15.30 - 17.30 uur Turnen onderbouw 4e divisie Kelly, Manon
15.30 - 19.00 uur Turnen tussen- en bovenbouw
1e, 2e en 3e divisie
Ria, Kelly
17.30 - 19.30 uur Turnen bovenbouw 4e divisie Manon, Tessa
  18.00 - 19.30 uur Springselectie senioren mix Ria
19.30 - 21.00 uur Showdance Power Dance Squad Ria
zaterdag Brede School SOM  
  09.00 - 11.00 uur Turnen onderbouw instap Kelly, Manon
  09.00 - 12.00 uur Turnen onder- en tussenbouw
1e, 2e, 3e divisie
Angelique of Tessa
  11.30 - 14.00 uur Turnen 4e divsie Manon, Kelly, Tessa


In de gymzaal zullen verschillende lessen tegelijkertijd plaatsvinden.
Onder voorbehoud van typefouten en/of onverwachte wijzigingen.

Onder voorbehoud van samenvoegen van groepen als gevolg van onderbezetting.

 

Locatie Brede School SOM:
Jan van Scorelstraat 1
7741 XM  Coevorden

 

Locatie Talens:
Sallandsestraat 51
7741 HN  Coevorden